Daniel Washington– jest jedną z niewielu firm na rynku, która autorsko wypuszcza produkty do pielęgnacji pojazdów. Dzieje się tak dzięki możliwości realizacji wszystkich etapów produkcji od odpowiedniego doboru składników poprzez butelkowanie jak i dystrybucję.  Zespół DW tworzą ludzie pełni pasji oraz doświadczenia dla których priorytetem jest wiedza na temat chemii oraz wdrażanie jej do codzienności.

 

Marka Daniel Washington została stworzona w 2014 roku. Od tego czasu robimy wszystko co w naszej mocy aby nasi klienci na czas otrzymywali towar najwyższej jakości.

Rynek auto-detailingu i kosmetyki samochodowej jest bardzo rozwojowy, 24h/dobe pracujemy nad udoskonalaniem naszych produktów, tak by spełniały wymagania nawet najbardziej wymagających klientów. Zanim produkt trafi do rąk klienta jest szczegółowo testowany zarówno przez nas, jak i przez dziesiątki auto-detailerów.
Zapraszamy również do największej zmotoryzowanej rodziny Daniel Washington. Zostań jednym z NAS i odwiedzaj z nami wszystkie eventy w POLSCE i nie tylko.
Scroll to top